İGS MAĞAZACILIK A.Ş

Yarım asrı  geçen marka yolculuğuna sayısız başarı ve müşteri memnuniyeti sığdıran İGS , 1960’lı yıllarda hazır giyim anlayışını Türkiye’ye getirerek sektöre öncülük etmiş ve rol model konumuna yükselmiştir. Kumaş seçimleri, kalite konusundaki hassasiyeti, arge çalışmaları, özenle oluşturulan koleksiyonları  ve her geçen gün genişleyen mağaza ağıyla Türk moda sektöründe başarısını arttırmaya devam etmektedir.

1980’li yıllarda spor ve klasik stillerde geniş ürün gamıyla  erkek hazır giyim sektöründe kalıpları ve moda çizgisini belirleyen İGS, kaliteli ve şık ürünleriyle hem Türkiye’nin  hem de Avrupa’nın en büyük üretim tesisi haline gelmiştir.

İGS, 2012 itibariyle A1 Grup’a geçmiştir. Daha çok alışveriş merkezi yatırımlarıyla tanınan A1 GRUP, inşaat projeleri geliştirme dışında aynı zamanda perakendenin farklı alanlarında faaliyet gösteren ortaklarıyla  sürekli yükselişini sürdüren ticari hacim    oluşturmaya devam etmektedir.

İGS 2012 Sonbahar-Kış koleksiyonu ile birlikte tasarım, üretim ve mağazacılık birimleriyle tamamen yenilenerek, kurucusu olduğu ülkemizdeki erkek giyim sektörünün tekrar lideri olma yönünde her şeyiyle yeniden bir yapılanmanın içine girdi. 2012-2013 sonbahar-kış koleksiyonu ile birlikte İGS Giyim’in tasarım-ürün geliştirme, üretim ve bayilik faaliyetleri ve mağazacılık faaliyetleri İGS MAĞAZACILIK A.Ş. tarafından yürütülmektedir.